galeri Galerie U babylonské věže slunce
  Aukce ČR

rekordní dražba
Zátiší se sokolem Emil Filla, prodáno za 3,38 milionů korun.
Data viz MF Dnes ze dne 21-12-2004.

rekordní dražba
OÁZA Marie Černínová - Toyen, prodáno za 3,34 milionů korun.

rekordní dražba
LEDA S LABUTÍ Josef Šíma, prodáno za 4,48 milionů korun.

rekordní dražba
ČERNÝ PIEROT Jindřich Štyrský, prodáno za 5,59 milionů korun.

rekordní dražba
ML Josef Šíma, obraz z roku 1927 vydražen na aukci 1. Art Consulting za 7,77 milionů korun.

rekordní dražba
Kupkův obraz OCEL PIJE z roku 1927, na aukci Antikva Nova Kodl prodáno za 5,2 milionů korun.

rekordní dražba
ŠTÍTKOVSKÉ MLÝNY Jakuba Schikanedera, prodán za 1,49 milionů korun.

rekordní dražba
PŘED ZÁPADEM SLUNCE, Josef Čapek, 1937, prodán za 2,03 milionů korun na aukci Art Consulting.
Data viz MF Dnes ze dne 08-03-2005.

rekordní dražba
KRAJINA ZE SUPETARU, Václav Špála, olej, prodán za 1,06 milionů korun na aukci Art Consulting.

rekordní dražba
Portrét Zuzky Zgurišky, Josef Šíma, olej, prodán za 6,83 milionů korun na aukci síně Pictura.
Data viz MF Dnes ze dne 29-03-2005.

rekordní dražba
Zlaté rybičky u okna, Emil Filla, olej, prodán za 8,03 milionů korun na aukci v roce 2000.

rekordní dražba
Vyšívající dívka, Nikolaj Pimoněnko, olej, prodán za 1,2 milionů korun na aukci Dorothea v roce 2005.
Data viz MF Dnes ze dne 05-04-2005.

rekordní dražba
Praha z Letné, Antonín Slavíček, olej, prodán za 2,5 milionů korun na aukci Dothea v roce 2005.

rekordní dražba
Krajina s vřesovištěm, Bohumil Kubišta, olej, 1907, prodán za 4,3 milionů korun na aukci 1.Art Consulting v roce 2005.
Data viz MF Dnes ze dne 10-05-2005.

rekordní dražba
Po koupeli, Bohumil Kubišta, olej, 1919, vydražen za 3 miliony korun na aukci Dorotheum v roce 2005. Podle týdeníku Nedělní svět jej koupil europoslanec a bývalý šéf Nova Vladimír Železný.
Data viz MF Dnes ze dne 23-05-2005.

rekordní dražba
30-09-2006 V pražském hotelu Hilton byl v sobotu vydražen obraz Josefa Čapka Koupel Nohou za rekordních 9,3 miliónů korun. Vyvolávací cena obrazu byla 950 000 korun. Aukci obrazů a soch českých a slovenských výtvarníků označil majitel pořádající Galerie Art Praha Vladimír Neubert za vůbec rekordní v dějinách České republiky.
Data viz www.novinky.cz.

rekordní dražba
02-12-2006 Praha (ČTK) - Kubistický olej Kopretiny, který namaloval v roce 1922 Antonín Procházka, byl v sobotu na aukci obrazů a soch v Praze vydražen za 7,1 milionu korun. Dílo, jehož vyvolávací cena činila 950 tisíc korun, se tak dostalo na páté místo žebříčku nejdráže prodaných obrazů na českých aukcích.
REPRO: MF DNES

  Následující aukce

Zkratky grafických technik
LIST OF ABBREVIATIONS

HomePage |  Život a dílo  |  Rok 1979 |  Rok 1980 |  Rok 1981 |  Rok 1982 |  Rok 1983 |  Rok 1984 |  Rok 1985 |  Rok 1986 |  Rok 1987 |  Rok 1988 |  Rok 1989 |  Rok 1990 |  Koláže |  Ex Libris |  Novoročenky |  Ilustrace |  Dřevoryt |  Akvatinta |  Lept |  Suchá jehla |  Linoryt |  Přednáška |  Portály a vyhledávače ]

 Velikost obrazových souborů byla
optimalizována programem Corel PHOTO-PAINT
 Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 6 Pro. AceHTML 6.50.01 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 6.50.01 Pro.
Zdrojový kód byl po dvaceti letech (2021)
zkontrolován programem HTMLPad